Laptop HP 15s-eq0034nw 2A9A3EA - duża wydajność, niezawodny procesor
Hobby,  Technologia

Laptop HP 15s-eq0034nw 2A9A3EA – duża wydajność, niezawodny procesor

Laptop HP 15s-eq0034nw 2A9A3EA – duża wydajność, niezawodny procesor – to nowoczesny i niezawodny moduł Bluetooth, który gwarantuje niezawodną komunikację bezprzewodową i wygodny transfer danych. Z wykorzystaniem Bluetooth użytkownik będzie miał możliwość połączenia laptopa i wysłania danych a to wszystko przy znacznie zredukowanym zużyciu energii. Jeśli ktoś ma dość bladych kolorów i słabego kontrastu, to laptop HP jest urządzeniem, które każdy może nabyć. Ponadto zapewnia niezwykle przyjemne doznania estetyczne podczas korzystania z multimediów. Ekran laptopa HP cechuje się takimi parametrami jak: szeroki kąt widzenia, wyraźny kontrast i niezwykłe odwzorowanie barw.

Laptop HP 15s-eq0034nw 2A9A3EA – doskonała rozdzielczość 1920 x 1080

Laptop HP zapewnia każdemu właścicielowi zadowolenie z wysokiej jakości multimediów a to dzięki odpowiedniej rozdzielczości. Ekran Full HD umożliwia rozrywkę na najwyższym poziomie. Jeszcze więcej filmów, gier i zdjęć na ekranie laptopa. Rozdzielczość Full HD to gwarancja ostrych barw i realistycznych szczegółów.

Dysk SSD 512 GB

HP 15s-eq0034nw (2A9A3EA) to nowoczesny, szybki i niezawodny dysk SSD, który zapewni urządzeniu kolejną korzyść. Jeśli ktoś ceni błyskawiczną reakcję, grając w najnowsze gry lub pracuje z dużą liczbą plików i programów jednocześnie, dysk SSD jest wprost idealny. Laptopy z dyskami typu SSD działają cicho i zapewniają dobrą ochronę danych, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i oszczędzają energię, co pomaga wydłużyć żywotność baterii.

Co dokładnie gwarantuje:

  • Szybsza wydajność komputera
  • Cicha praca
  • Dłuższa żywotność baterii
  • Odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Laptop HP 15s-eq0034nw (2A9A3EA) – przekątna 15,6 cala

Producent wyposażył HP w ekran o praktycznej, dużej przekątnej, co jest koniecznym warunkiem do komfortowego korzystania z laptopa. Ma to duży wpływ na mobilność urządzenia oraz wygodę i przyjemność z jego codziennej obsługi.

Podłączenie do laptopa innych urządzeń

Połączenie HDMI zapewnia możliwość podłączenie laptopa nie tylko do telewizora, ale również dodatkowego monitora. Przeglądając zdjęcia jak również filmy na większym ekranie można odebrać dużo więcej przyjemnych wrażeń. Wartością dodaną jest także to, że cyfrowe połączenie HDMI gwarantuje sprawne bezproblemowe przesyłanie danych.

Klawiatura numeryczna

Klawiatura numeryczna jest bardzo przydatna w pracy i podczas zabawy. Jeśli użytkownik ceni sobie wygodę, to jest to dobre rozwiązanie. Do pracy i do użytku osobistego zalecana jest klawiatura o normalnym rozmiarze z częścią numeryczną.

Windows 10 dla laptopa HP

Laptop HP 15s-eq0034nw (2A9A3EA) wyposażony w Windows 10 stał się odpowiednikiem komfortu, praktyczności oraz doskonałej użyteczności. W menu można odnaleźć wszystkie programy niezbędne do wykonywania ważnych zadań. Laptop posiada nową przeglądarkę Microsoft Edge, która odpowiada za znacznie bezpieczniejsze i poręczne korzystanie z Internetu. Jest to wszechstronny system operacyjny, idealny do użytku biznesowego i osobistego. Wiele funkcji zabezpieczeń i zainstalowanych programów zapewnia szybkie i wydajne działanie komputera. Laptop HP 15s-eq0034nw 2A9A3EA ma najnowszy pakiet DirectX 12, który zapewnia najlepsze efekty wideo w najnowszych grach komputerowych.

Procesor w laptopie HP do zadań specjalnych.

Procesory AMD z serii A należą do to ekskluzywnych, skutecznych chipów, gwarantujących efektywne funkcjonowanie laptopa i sprawną pracę wieloprocesową. Producent zastosował innowacyjną technologię AMD Eyefinity, które funkcją jest działanie wielu monitorów w tym samym czasie, a technologia AMD HD3D daje jeszcze doskonalsze wrażenia w czasie oglądania obrazów 3D, filmów oraz zdjęć.

Wi-Fi w laptopie HP 15s-eq0034nw

Karta sieciowa Wi-Fi umożliwia bezprzewodowy dostęp do sieci internetowej, dzięki temu istnieje możliwość łączenia się zarówno siecią bezprzewodową domową oraz Wi-Fi z publicznych punktów dostępowych. W takich obszarach jak lotniska, kawiarnie, dworce kolejowe, centra handlowe dostępne jest bezpłatne Wi-Fi.

USB-C

Nowy typ połączenia, który gwarantuje błyskawiczny transfer danych do 5 Gbit / s. Kopiowanie filmów i dużych plików zajmuje tylko kilka sekund. Połączenia typu USB-C przyspieszają przesyłanie danych na zewnętrzne dyski i urządzenia obsługujące drukarki czy skanery.To połączenie rozwiązuje problem prawidłowego podłączenia, wtyczkę można podłączyć w dowolny sposób.

USB 3.0

Laptop HP 15s-eq0034nw (2A9A3EA) to szybki i niezawodny port USB 3.0 który zapewnia prędkość kopiowania do dziesięciu razy większą niż tradycyjne USB. Duże zdjęcia, pliki, filmy a także dokumenty są przesyłane z bardzo dużą prędkością. USB 3.0 daje wprost nienaganną komunikację z urządzeniami peryferyjnymi.

Matowe wykończenie

Odbicia na ekranie mogą być wyczerpujące. Jeśli używa się komputera do pracy, dlatego warto pomyśleć o matowym wykończeniu ekranu. Dzięki takiemu rozwiązaniu na ekranie zobaczy się to, co następuje bez męczących refleksów światła. Matowe wykończenie ekranu to standard w komputerach biznesowych, ale zalecane jest również dla użytkowników indywidualnych.