polecana pomoc drogowa
Bez kategorii

Poleca pomoc drogowa

Poleca pomoc drogowa : jakie usługi świadczy pomoc drogowa? Wypadki lub awarie samochodu na trasie wymagają interwencji pomocy drogowej i ewakuacji samochodu. Całodobowe pojazdy holownicze to usługa poszukiwana przez kierowców prywatnych oraz pracujących dla różnych firm. Eksperci firmy pomagają kierowcom w różnych nieprzewidzianych sytuacjach, a także nie pozostaną bez wsparcia w dzień iw nocy.

Pomoc drogowa 24/7/365. Przyczepa dotarła na miejsce zdarzenia w krótkim czasie, umieszczając samochód na platformie i transportując go na miejsce wskazane przez kierowcę. Oczywiście firmy takie jak pomoc drogowa oferują więcej niż tylko holowanie, oferują również inne formy pomocy, informacje na ten temat znajdują się poniżej.

Jakie usługi świadczy Pomoc Drogowa?

Pomoc drogowa jest mile widziana i konieczna. Każdy kierowca chce zapewnić niezawodność swojego pojazdu. Ale czasami z powodu przepalonej opony lub rozładowanego akumulatora awarie sprzętu i plany giną w mgnieniu oka. Szkoda zostawiać taki problem na środku drogi, a zimą jest jeszcze bardziej niebezpiecznie. Jeśli napotkasz problemy podczas podróży, skontaktuj się z firmą wsparcia.

Firmy świadczące usługi pomocy drogowej kierują się standardami, bezpieczeństwem i jakością obsługi, potwierdzonymi uzyskanym certyfikatem ISO. Dodatkowo wszystkie czynności kierowców i mechaników są ubezpieczone. Oferuje holowanie wszelkich samochodów osobowych i dostawczych, motocykli, pojazdów budowlanych i rolniczych. Własna flota dedykowanego sprzętu może bezpiecznie ewakuować wszystkie pojazdy, także te z niedziałającym podwoziem lub skrzyniami biegów.

Usługi pomocy drogowej:

  • Uruchom silnik. Do przyczepy dołączony jest pełen zestaw osprzętu i narzędzi do bezpiecznego uruchomienia samochodu.
  • Drobne naprawy na drodze: wymiana świec zapłonowych, wymiana świateł itp.
  • Wymiana kół lub tymczasowa naprawa opon bezdętkowych.
  • Odblokuj samochód, gdy drzwi są zablokowane, zamek jest zablokowany lub klucz jest zgubiony. e) Profesjonalny i nie niszczy lakieru.
  • Uruchomić silnik po rozładowaniu akumulatora (włącznie z ładowaniem akumulatora z doładowania).
   Dostawa paliwa.
  • Wyciągnij samochód z rowów, zasp, błota.
  • Telefoniczna konsultacja techniczna.

Dzięki szczegółowym instrukcjom, konsultacja telefoniczna 24/7 od mechanika samochodowego pomoże Ci samodzielnie naprawić usterkę i kontynuować podróż. Pomoc techniczna w razie wypadku. Jeżeli samochód nie może ruszyć lub kontynuować jazdę z powodu uszkodzeń spowodowanych wypadkiem, przedstawiciel firmy prześle go do klienta po przeprowadzeniu zdalnej diagnozy (telefonicznej) w celu zdiagnozowania problemu. Możliwości nowoczesnych flot pozwalają na holowanie samochodu o każdej porze dnia, nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Jeżeli w wyniku wypadku samochód nie może ruszyć lub kontynuować jazdy z powodu zjechania z drogi, pomoc drogowa natychmiast dotrze do punktu wezwania i zapewni powrót samochodu na drogę. Jeśli awaria jest bardziej skomplikowana, warto skorzystać z całodobowej pomocy drogowej, a pojazd zostanie odholowany do warsztatu samochodowego.

Pomoc drogowa zawsze i wszędzie

Firma pomocy drogowej 24/7 zapewnia szybkie i stabilne rozwiązania wszystkich problemów związanych z podróżą. Wykwalifikowany personel szybko i niedrogo usunie każdą przyczynę awarii pojazdu. Wszystko, co musisz zrobić, to poinformować wsparcie techniczne, co się dzieje, podać typ i model samochodu oraz miejsce, w którym go zaparkować.

Czasami kierowcy zastanawiają się, czy sami mogą zorganizować holowanie auta, czy też konieczne jest skorzystanie z przyczepy. Analizując takie czynności należy uznać, że czynności związane z ewakuacją pojazdów wiążą się ze znajomością przepisów i procedur. Jeśli ktoś chce holować samochód na linie, musi mieć sprawny układ kierowniczy i hamulcowy oraz światła robocze. W przeciwnym razie jedynym rozwiązaniem jest wezwanie lawety.

Pomoc drogowa – podsumowanie

Gdy kierowca wezwie pomoc drogową i zgłosi problem, na miejsce zdarzenia zostanie dostarczony specjalistyczny sprzęt z odpowiednimi narzędziami. Każde zadanie wykona zespół ekspertów. Diagnoza jest przeprowadzana w pierwszej kolejności, eksperci ustalają przyczynę awarii, a jeśli dostępna jest fachowa pomoc, wszelkie prace wykonywane są na miejscu. W takim przypadku przyczepa nie jest potrzebna, a po jej naprawie można kontynuować podróż.

Odpowiednie zorganizowanie pracy ekspertów i całej firmy pozwala szybko uzyskać wsparcie w podróży. Pomoc drogowa posiada własną flotę pojazdów specjalnych. Nie ma więc potrzeby wynajmowania transportu, a profesjonalna opieka podnosi jakość jej pracy. Firmę tworzą doświadczeni kierowcy i mechanicy, którzy rozumieją podstawy naprawy samochodów. Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości i szybkiej pomocy technicznej w podróży, zadzwoń pod numery podane na stronie internetowej. W krótkim czasie otrzymasz fachową pomoc.