pomoc drogowa Warszawa
Transport,  Usługi

Pomoc drogowa Warszawa

Pomoc drogowa Warszawa : spotkałeś się w stolicy z sytuacjami, kiedy zabrakło Ci benzyny, samochód zgasł, musisz wymienić uszkodzoną oponę, zapomniałeś wyjąć kluczyków ze stacyjki i inne nieprzyjemne miejsce na drodze? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi tak, to znaczy, że korzystałeś z oferty firmy pomoc drogowa Warszawa. Specjaliści na pewno udzielili Ci wskazówek jak postępować w sytuacji kolizji drogowej.

Pamiętaj, że w razie każdego wypadku drogowego i bez względu na to, ile stron bierze w nim udział, będziesz musiał sporządzić oświadczenie o przebiegu zdarzenia, które podpisuje strona, która spowodował kolizję i strona poszkodowana. Nie zapomnij podać swoich danych osobowych, a w szczególności danych kierowcy, jego dowodu osobistego, numeru telefonu, numeru samochodu, modelu samochodu, danych firmy ubezpieczeniowej, numeru polisy samochodu. Zawsze służymy pomocą i radą naszym klientom.

Oferta firmy z Warszawy w zakresie pomocy drogowej

pomoc drogowa Warszawa
Pomoc drogowa Warszawa

Wypadek to każde uszkodzenie pojazdu, bez względu na to, jak jest niewielkie, ile osób uczestniczy w wypadku. Pojazd może ulec uszkodzeniu bez innych uczestników, np. kolizji z mieniem publicznym i/lub prywatnym, co może skutkować roszczeniami i interwencjami ze strony firm ubezpieczeniowych. To podstawy, ale konieczne jest usunięcie uszkodzonych pojazdów z drogi a do tego niezbędna jest pomoc drogowa z Warszawy. Nasz pracownik przyjedzie na miejsce zdarzenia załaduje uszkodzone auto na lawetę i dostarczy do najbliższego warsztatu samochodowego lub autoryzowanego dealera, jeśli było ono objęte gwarancją.

Misją naszej pomocy drogowej jest: być odnoszącą sukcesy firmą motoryzacyjną, świadczyć wysokiej jakości i nowoczesne usługi, budować swoją pozycję w oparciu o zasady uczciwości, odpowiedzialności i profesjonalizmu. Naszym głównym atutem jest odpowiedzialność, ponieważ wszystkie prace przy ewakuacji samochodów są ubezpieczone. Każdy klient może mieć pewność, że jego samochód nie dozna dodatkowych uszkodzeń i zostanie dostarczony dokładnie pod wskazane miejsce.

Pomoc techniczna jaką oferujemy to:

 • Dostawa paliwa do miejsca postoju samochodu.
 • Wymiana koła w przypadku jego uszkodzenia.
 • Ładowanie akumulatora ze źródła zewnętrznego.
 • Awaryjne otwieranie samochodu.
 • Awaryjne odpalanie samochodu.
 • Drobne naprawy w miejscu postoju samochodu wraz z dowozem części zamiennych.
 • Wyciąganie samochodu z błota lub z rowu.
 • Pomoc drogowa w sytuacji blokady koła w przypadku awarii przekładni lub przebicia opony.
 • Doradztwo w kwestiach ubezpieczeniowych.
 • Pomoc techniczna 24/7.

Pełna obsługa oferowana przez pomoc drogową w Warszawie

 • Pełny kompleks – nie musisz martwić się każdą nieprzewidzianą sytuacją. Możesz być pewien, że zawsze i w każdej sytuacji otrzymasz pomoc w podróży po stolicy.
 • Pomoc techniczna – Twój samochód będzie zawsze w ruchu, specjaliści z pomocy drogowej w Warszawie na drodze naprawią przebitą oponę, dostarczą paliwo czy nowy akumulator.
 • Wsparcie informacyjne – nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie związane z drogą: co zrobić w razie wypadku, ceny benzyny na pobliskich stacjach itd.

Pomoc drogowa Warszawa – mobilne rodzaje pomocy.

 • Montaż opon. Najczęstszym problemem na drodze jest uszkodzenie opon. Nasi eksperci błyskawicznie wyeliminują przebicie, przecięcie czy przepuklinę opony na miejscu, a także przywrócą geometrię felgi.
 • Otwarcie samochodu. Wielu kierowców napotkało sytuację, w której nie można dostać się do samochodu: zamek się zaciął (na przykład zimą z powodu mrozu) lub zgubiono kluczyki. Nie musisz wybijać szyb i niszczyć drzwi, nasz mechanik przy pomocy specjalnych narzędzi otworzy auto bez uszkodzeń.
 • Problem z alarmem samochodowym. Objawów jego niesprawności jest wiele: stały sygnał, którego nie da się wyłączyć, zablokowanie drzwi w samochodzie, ponieważ doszło do awarii elektroniki. Zepsuty immobiliser jest w stanie całkowicie wyłączyć silnik. Najlepszym wyjściem z tej trudnej sytuacji jest wykonanie telefonu do naszej pomocy drogowej z Warszawy. Mechanik po przyjeździe na miejsce zdarzenia, wyłączy niesprawny system bezpieczeństwa.
 • Wsparcie w uruchomieniu silnika. Często dzwonią do nas kierowcy, którzy nie mogą odpalić swojego samochodu, ponieważ doszło do rozładowania baterii. W razie potrzeby możemy również dostarczyć nową baterię i wymienić ją na miejscu.
 • Dostarczanie paliwa do pustego baku a wszystko z dala od domu. Mobilny zespół naszej firmy z Warszawy przywiezie ze sprawdzonej stacji benzynowej niezbędną ilość benzyny lub oleju napędowego i pomoże zatankować.
 • Praca elektryczna. Czy twoje reflektory nagle zgasły w nocy? Przyjedziemy i naprawimy. Podobnie możliwe są naprawy w terenie innych instalacji elektrycznych – sygnał dźwiękowy, oświetlenie wnętrza itp.

W przypadku braku możliwości samodzielnego poruszania się auta, przyjedzie nasza laweta i zawieziemy Twój pojazd do serwisu w celu naprawy. Każda laweta jest wyposażona w nowy niezawodny sprzęt do transportu samochodów przy częściowym lub pełnym załadunku. Aby zamówić wyjazd mechanika samochodowego w pomocy drogowej z Warszawy, zadzwoń pod wskazane numery. Wpisz nasze dane do swojego notesu, a zawsze będziesz gotowy na nieprzyjemne niespodzianki!